Проведено онлайн-заняття із фахівцем-практиком, експертом з енергоефективності ГО “Бюро розвитку, інновацій та технологій” Сергієм Максим’юком.

Сергій має багаторічний практичний досвід роботи атестованим енергоаудитором. Студенти дізналися про порядок розрахунку енергетичного сертифікату, обговорили зі спікером актуальність теми лекції та перспективи майбутнього працевлаштування.

В процесі енергосертифікації виникає багато нюансів, які легко вирішуються за наявності досвіду в таких роботах, однак в початківців виникають певні труднощі. Тому частина лекції була зосереджена саме на таких нетипових ситуаціях. Студенти активно підтримували лектора, задаючи питання та уточнюючи інформацію.

Кафедра Енергетичного менеджменту і технічної діагностики висловлює щиру подяку за співпрацю Сергію Максим’юку!