У цей непростий для нашої держави час, 21 грудня 2022 року, Кафедра Енергетичного менеджменту і технічної діагностики організувала очний захист магістерських робіт за освітньою програмою «Енергетичний менеджмент»! Вдячні насамперед ЗСУ за таку можливість! Також даний захист робіт був можливим завдяки наявній системі резервного живлення (за що дуже вдячні USAID Проєкт енергетичної безпеки)!

Цікавим є те, що цьогорічні роботи нерозривно пов’язані з енергетичним «виживанням» у ці непрості дні, а саме використанням систем чергового опалення, резервних систем живлення та застосування альтернативного палива – зокрема біогазу та підготовлених твердих побутових відходів.

Бажаємо нашим колегам-випускникам усіх гараздів, професійного росту, реалізації власних планів та сповнення мрій! Також бажаємо прийняти активну участь у енергетичній відбудові України після перемоги!

Також кафедра ЕМТД висловлює велику вдячність голові екзаменаційної комісії Салюку Роману Зеновійовичу, директору ТОВ «Сервісна компанія «Адамсон», за плідну працю!

©2023 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?