З 12 по 16 травня 2014 року в рамках проекту TEMPUS 543966 «HIGHER ENGINEERING TRAINING FOR ENVIRONMENTALLY SUSTAINABLE INDUSTRIAL DEVELOPMENT (HETES)» відбувся навчальний візит представників українських університетів в Новий університет Бекінгемширу (Великобританія).

 

З української сторони в зустрічі брали  участь представники Донецького національного технічного університету, Національної металургійної академії України, Криворізького національного університету та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

В ході візиту учасникам продемонстрували кращі практики Нового  університету Бекінгемширу модернізації вищої інженерної освіти до вимог сталого розвитку. Особливу цікавість викликав досвід Нового  університету Бекінгемширу у підходах до проведення навчального процесу, визначення навичок, результатів та методів навчання, підходи до формування навчальних програм. Також з представниками України поділились досвідом розроблення навчальних програм та проведення навчального процесу для забезпечення сталого розвитку інженерної освіти спираючись як на національні плани розвитку економіки Великої Британії, так і на відгуки студентів, що отримали диплом інженера.

В ході візиту відбулось ознайомлення з навчальними лабораторіями університету. Особливу цікавість викликало відвідування університецького  стартапу CRDM, компанії, що надає послуги з 3D друку деталей складних технічних систем пластиком, резиною та металом. Компанія CRDM є виконавцем замовлень в тому числі для багатьох авіабудівних компаній.

Від ІФНТУНГ участь у візиті взяли доц. каф. ТДМ Рибіцький І.В. та доц. каф. ЗТК Біщак Р.Т.

 

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?