Вітаємо наших першокурсників із надзвичайно важливим кроком – вибором чудової освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики»! На сьогодні маємо прекрасну позитивну динаміку щодо збільшення загальної кількості вступників, а саме 17 нових студентів на базі ПЗСО доєднались до нашого дружнього колективу! Ще п’ятеро студентів поповнили наші 2-й та 3-й курс бакалаврів!

Сьогодні відбулось знайомство нових студентів із колективом кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики. Завідувач кафедри Райтер Петро Миколайович, а також доценти Яворський Андрій Вікторович та Цих Віталій Сергійович привітали першокурсників, ознайомили із нюансами освітнього процесу та провели для них невеликий екскурс чудовими та комфортними аудиторіями кафедри!

Бажаємо нашим студентам завжди залишатись на хвилі позитиву, бути мудрими та креативними, активними та вимогливими до себе! Віри у власні сили та досягнення успіхів у нових викликах! Ну і звісно, бажаємо, щоб наша спільна плідна співпраця пришвидшувала нашу перемогу! Вітаємо!

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?