Даний захід відбувався в рамках проєкту технічного співробітництва «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (далі – проект FEER). Даний проєкт виконує Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), a також Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). Ціллю заходу є розвиток кваліфікаційних можливостей працівників та молодих спеціалістів, орієнтованих на ринок з акцентом на енергоефективність.

В рамках тренінгу викладачі кафедри ЕМТД ознайомились з начальною програмою «Встановлення сонячних фотоелектричних систем» в якої немає україномовних аналогів.

Дані навчальні матеріали будуть використані під час підготовки фахівців освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики» (виробнича практика і навчальні дисципліни).

Також, в рамках активної дискусії між викладачами закладів вищої і передвищої освіти, що доєдналися до тренінгу, та тренерами проекту, було презентовано можливості навчально-виробничої лабораторії кафедри ЕМТД «Монтажу, налаштування та експлуатації фотоелектричних станцій», яка повністю відповідає технічним вимогам, Щодо впровадження презентованої навчальної програми.

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?