На початку непростого 2023 року маємо знакову подію – тренінг-інтенсив для нашого стейкхолдера, компанії «Теплокрам» (Теплокрам салон+склад), яка є одним з лідерів Івано-Франківщини в інсталяції енергоефективних систем твердопаливного опалення, вентиляції та кондиціювання.

Тренінг, проведений доцентом кафедри ЕМТД Яворським Андрієм, стосувався надзвичайно актуального питання сьогодення – систем резервного живлення і застосування для цієї задачі автономних і гібридних фотоелектричних станцій. В ході тренінгу було детально розглянуто питання щодо підбору та розрахунку параметрів обладнання для побудови систем резервного живлення та практичні поради з їх монтажу. Завдяки чудовому обладнанню, наданого проектом USAID Проєкт енергетичної безпеки, було продемонстровано роботу автономної фотоелектричної станції в різних режимах роботи та проведено майстер-клас з електромонтажних робіт.

Жваву дискусію викликали питання, пов’язані з підходами до вибору та застосування інверторів та акумуляторних батарей. Вдячні колективу компанії «Теплокрам» і її директору Роману Венгеру за чудову можливість поширення практичних знань в напрямку енергетичної ефективності та відновлюваної енергетики.

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?