7 жовтня 2014 року в м.Кошице (Словаччина) на у рамках міжнародної конференції Technicom (http://konferencia.technicom.tuke.sk/) відбулась перша технологічна ярмарка  в рамках проекту CONTENTHUSKROUA/1101/194 “Транскордонна мережа для трансферу технологій”.

 

Міжнародна конференція, участь в якій взяли понад 150 учасників від технопарків, університетів та інноваційних підприємств, мала на меті узагальнення досвіду щодо діяльності технопарків, обмін досвідом представників різних країн, представлення найкращих технологій-розробок.

Усі партнери проекту, а це – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Університет Мішкольца (Угорщина), Технічний університет Кошице (Словаччина) та Північний університетський центр Бая-Маре Технічного університету Клуж-Напока (Румунія), представили по 2-3 свої розробки. Учасники ярмарки виявляли інтерес до представлених розробок, уточнювали технічні та економічні деталі розробок, активно обмінювались контактними даними.

Така технологічна ярмарка стала першою серед запланованих в усіх країнах-учасницях проекту. Наступні ярмарки планується провести в лютому-березні в Мішкольці, у квітні в Івано-Франківську, а також червень для Румунії.

Від ІФНТУНГ у роботі ярмарки у Словаччині взяли участь проректор з наукової роботи проф.Карпаш М.О., доцент кафедри ТДМ доц.Тацакович Н.Л. та директор НДІ НГЕіЕ доц.Карпаш М.О.

Довідково. Проект HUSKROUA/1101/194 “Cross-border innovation network for technology transfer (CONTENT)” (http://content-project.net) здійснюється в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 (www.huskroua-cbc.net), і співфінансується Європейським Союзом через Європейський інструмент сусідства та партнерства. Загальна мета програми полягає у посиленні та поглибленні співробітництва між Закарпатською, Івано-Франківською та Чернівецькою областями України і прийнятними та додатковими регіонами Угорщини, Румунії та Словаччини в екологічно-, соціально- та економічно-сталий спосіб.

 

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?