17-19 червня 2015 року в м. Бая-Маре (Румунія) у рамках проекту CONTENT – HUSKROUA/1101/194 “Транскордонна мережа для трансферу технологій” відбулась заключна технологічна ярмарка.
Технологічна ярмарка, участь в якій взяли понад 50 учасників від університетів та інноваційних підприємств, мала на меті узагальнення досвіду щодо трансферу технологій, обмін досвідом представників різних країн, представлення найкращих технологій-розробок.
Партнери проекту, серед яких Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (Україна), Університет Мішкольца (Угорщина) та Північний університетський центр Бая-Маре Технічного університету Клуж-Напока (Румунія), представили свої напрацювання та розробки. Учасники ярмарки виявляли інтерес до представлених розробок, уточнювали технічні та економічні деталі розробок, активно обмінювались контактними даними.
Від ІФНТУНГ у роботі ярмарки у Румунії взяв участь науковий співробітник НДІ НГЕіЕ Цих В.С.

Довідково. Проект HUSKROUA/1101/194 “Cross-border innovation network for technology transfer (CONTENT)” (http://content-project.net) здійснюється в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 (www.huskroua-cbc.net), і співфінансується Європейським Союзом через Європейський інструмент сусідства та партнерства. Загальна мета програми полягає у посиленні та поглибленні співробітництва між Закарпатською, Івано-Франківською та Чернівецькою областями України і прийнятними та додатковими регіонами Угорщини, Румунії та Словаччини в екологічно-, соціально- та економічно-сталий спосіб.

 

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?