Навчання за освітньою програмою «Інженерія відновлюваної енергетики» реалізується шляхом отримання ґрунтовних теоретичних знань та практичних навичок. Такий освітній процес неможливо реалізувати без сучасної навчальної бази.
Як приклад, вивчення дисципліни з основ відновлювальної енергетики та отримання практичних навичок здійснюється за допомогою навчальних наборів компанії LexSolar (Німеччина, http://www.lexsolar.de/).
Дані набори використовуються для демонстрації принципів сонячної та вітроенергетики та використання джерел відновлюваної енергетики в сучасних смарт-електромережах для оптимальної передачі енергії і зменшення використання викопного палива.
Всі набори виконані в модульному компонуванні, що дозволяє об’єднувати елементи декількох навчальних наборів в різноманітні моделі систем електропостачання.

Також, завдяки підтримці від USAID Проєкт Енергетичної Безпеки, для потреб освітньої програми, компанією UTEM SOLAR розширено лабораторну базу. Зокрема, отримано чудові навчальні набори для демонстрацій основних принципів побудови малих гідроелектростанцій, генерування, зберігання і використання «зеленого водню, перетворення сонячної енергії в теплову за допомогою геліоколекторного обладнання і перетворення біомаси в енергію.

Стежте за новинами нашої нової освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики», яка реалізується за підтримки USAID Проєкт Енергетичної Безпеки
📞+38 067 342 8282
🖥tdm.nung.edu.ua/

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?