Повторити свій успіх змогла третьокурсниця бакалаврської освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики» Івано-Франківського національного технічного університету Юлія Григораш.

Університетська спільнота, звісно, пам’ятає, новину про те, як дівчина перемогла в програмі обміну Global UGRAD (Global Undergraduate Exchange Program) і поїхала вчитися в США.

Тоді вона виборола право навчатися впродовж одного семестру в американському освітньому закладі й стала однією з 10 щасливчиків, яких було обрано з-поміж 200 претендентів. Дорога пролягала до м.Клінтон Південної Кароліни, де їй належало вивчати «Застосування комп’ютерних технологій у бізнесі», «Вступ до аналітики даних», «Організаційний та поведінковий менеджмент».

П’ять місяців збігли швидко. І ось – новий успіх: дівчина виграла ще й програму на літо. Тепер вона студіює закони в бізнесі, операційний менеджмент, англійську для іноземних студентів.

Літо цього року – гаряче! Тим більше, Юлія не обмежується тільки навчанням. У рамках програми вона подорожує, волонтерствує в Будинку для літніх людей, встигла взяти участь у Міжнародній студентській конференції за підтримки UGRAD у Вашингтоні та представити українську культуру на міжкультурному заході в Presbyterian College, що став зараз її другою домівкою.

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?