На цей час, як повідомляла раніше прес-служба ІФНТУНГ, питання експертів для акредитації освітніх програм стоїть дуже гостро. Саме тому такі навчання по Україні відбуваються в дуже стислі терміни. Адже зовсім нещодавно в стінах ІФНТУНГ відбувся перший такий тренінг на Прикарпатті за участі заступника голови НАЗЯВО Бутенка А. П. та проректора з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ та сертифікованого експерта НАЗЯВО Карпаша М. О. 

Сьогодні ж тренінг ведуть керівник Центру маркетингу та розвитку Львівського національного університету ім. І. Франка, тренер Ольга Осередчук та проректор з НПР ІФНТУНГ Максим Карпаш.

Протягом навчання учасники розглядатимуть найкращі практики –  симулюватимуть процес акредитації, вирішуватимуть складні кейси, аналізуватимуть нову систему акредитації в Україні. Все це – задля високої мети – якісного реформування вищої освіти в Україні, інноваційного розвитку українського суспільства та підвищення ролі вищої освіти у формуванні молодого освіченого покоління.

До слова. По Україні в тиждень відбувається по 8-9 тренінгів для експертів з акредитації освітніх програм під егідою НАЗЯВО.

        

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?