З 15 по 17 січня 2014 року відбувся перший семінар «Управління партнерством з підприємствами» на базі Північного університетського центру Бая-Маря Технічного університету Клуж-Напока (Румунія)

в рамках проекту «Інноваційна транскордонна мережа трансферу технологій» (HUSKROUA/1101/194 “Cross-border innovation network for technology transfer (CONTENT)” , що фінансується ЄС в рамках ЄІСП програми Угорщина-Словаччина-Румунія Україна 2007-2013.

Всього в заході взяло понад 25 представників науково-педагогічного персоналу Північного університетського центру Бая-Маря Технічного університету Клуж-Напока. Доповідачами на семінарі були проф.Карпаш О.М., доц.Карпаш М.О. та доц.Тацакович Н.Л. (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Україна), доц.Наташа Урбанчікова та доц.Івета Орбанова (Технічний університет Кошице, Словаччина), доц.Даніель Куттор та доц.Жолт Пал (Університет Мішкольца, Угорщина) та ряд представників Північного університетського центру Бая-Маре Технічного університету Клуж-Напока.

В роботі семінару було обговорено, в основному, практичні питання встановлення партнерських стосунків з підприємствами для створення підґрунтя у встановленні ефективної системи трансферу технологій. Матеріали доповідей увійдуть до навчального посібника, видання якого планується румунською та англійською мовами і який буде поширений через веб-сторінку проекту.

Порядок денний можна знайти за наступним посиланням  http://huskroua-cbc.net/en/events/15-1-2014.

Довідка. Проект HUSKROUA/1101/194 “Cross-border innovation network for technology transfer (CONTENT)” здійснюється в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 (www.huskroua-cbc.net), і співфінансується Європейським Союзом через Європейський інструмент сусідства та партнерства. Загальна мета програми полягає у посиленні та поглибленні співробітництва між Закарпатською, Івано-Франківською та Чернівецькою областями України і прийнятними та додатковими регіонами Угорщини, Румунії та Словаччини в екологічно-, соціально- та економічно-сталий спосіб.

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?