У період з 21 по 24 квітня відбулась робоча зустріч партнерів проекту “Development of a network for the cooperation promotion of Renewable Energy Sources ” (Розвиток мережі для співпраці і поширення відновних джерел енергії – BUS OZE), координатором якого виступає Університет науки і технологій Гірничо-металургійна академія ім.С.Сташіца (м.Краків, Польща). Іншими європейськими партнерами проекту є Енергетична академія Самсо (Данія), Університет Мішкольца (Угорщина) та Карінтійський університет (Австрія).

21 та 22 квітня 2015 року партнери проекту брали участь в заходах в рамках 4-ої міжнародної науково-технічної конференції «Нафтогазова енергтика – 2015».

23 квітня партнери проекту взяли участь в роботі секції «Енергетика для сталого розвитку», де виступили із цікавими та грунтовними доповідями, що викликали значний інтерес. Також було проведено екскурсію об’єктами відновної енергетики на базі ІФНТУНГ, а після обіду були екскурсії на КП «Водоекотехпром» та когенераційну установку КП «Теплокомуненерго».

Більше про візит –  http://www.firtka.if.ua/?action=show&id=75319

24 квітня 2015 року на базі відпочинкового комплексу «Буковель» Інститут розвитку міста «Новий Івано-Франківськ» спільно з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу в рамках 4-ої Міжнародної науково-технічної конференції «Нафтогазова енергетика 2015» було проведено круглий стіл з питань енергоефективності та відновних джерел енергії з експертами з Польщі та Австрії.

Серед ключових питань, які були обговорені в рамках круглого столу є стан і перспективи використання відновних джерел енергії в Івано-Франківську та області, можливості поширення європейського передового досвіду в цій галузі (пасивна архітектура, енергоефективність, геотермальна та сонячна енергія), а також особливості та практика реалізації муніципальних енергетичних планів.

Більше про візит –  http://www.firtka.if.ua/?action=show&id=75462

Відеосюжети про візит –  https://www.youtube.com/watch?v=CBMS4WGLnAo

 https://www.youtube.com/watch?v=HRwUsVU0AzQ

 

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?