Сьогодні, в рамках дисципліни «Гідроенергетика, біоенергетика та низькопотенційні джерела енергії» відбулась екскурсія в компанію «Теплокрам» для студентів групи ІВЕ-21-1, які навчаються за освітньою програмою «Інженерія відновлюваної енергетики».

Підприємство займається різними системами опалення і, перш за все, пропонує використання обладнання, яке працює на біопаливі (деревина, пелети), а також на основі низькопотенційних джерел (теплові насоси).

Керівник групи компаній «Теплокрам» Роман Венгер провів ґрунтовну екскурсію організацією, представив наявне обладнання (твердопаливні та піролізні котли, котли довготривалого горіння, каміни з водяним контуром), а також ознайомив студентів з принципом роботи теплових насосів.

Важливою складовою проведеної лекції була інформація про безпосереднє функціонування систем опалення, які працюють на біопаливі чи з використанням теплових насосів, та які оснащуються спеціалізованою автоматикою та інформаційно-вимірювальною технікою, що дозволяє керувати їх роботою з мобільного телефону.

Кафедра енергетичного менеджменту і технічної діагностики ІФНТУНГ висловлює щиру подяку за співпрацю компанії Теплокрам та безпосередньо Роману Венгеру та очікуємо майбутні продуктивні зустрічі!

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?