У період з 2 по 6 лютого 2015 року в м.Мішкольц (Угорщина) на базі Університету Мішкольца (Факультет економіки та менеджменту) відбулись літня школа №2 «Технологічні ярмарки: плани, проблеми та пропозиції» та ярмарка технологій в Угощині.  

Події відбувались в рамках проекту CONTENT – HUSKROUA/1101/194 “Транскордонна мережа для трансферу технологій”. Поєднання цих заходів викликане скороченням загальної тривалості проекту.  

В рамках літньої школи №2 «Технологічні ярмарки: плани, проблеми та пропозиції», в якій взяло участь понад 20 учасників були представлено досвід Угорщини в галузі трансферу технологій, патентування та захисту інтелектуальної власності, стану інноваційної інфраструктури як в Угорщині загалом, так і в Університеті Мішкольца загалом. Додатково, українські, словацькі та румунські партнери представили свій досвід комерціалізації результатів наукових досліджень, зазначивши з якими проблемами регуляторного, фінансового чи організаційного характеру вони стикались.

Відповідно до умов проекту, усі партнери – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Університет Мішкольца (Угорщина), Технічний університет Кошице (Словаччина) та Північний університетський центр Бая-Маре Технічного університету Клуж-Напока (Румунія), представили по 2-3 свої розробки. Учасники ярмарки виявляли інтерес до представлених розробок, уточнювали технічні та економічні деталі розробок, активно обмінювались контактними даними.

Технологічна ярмарка в Угорщині стала другою серед запланованих в усіх країнах-учасницях проекту. Наступні ярмарки планується провести в у квітні 2015 року в Івано-Франківську, а також у червні 2015 року для Румунії.

Від ІФНТУНГ у роботі ярмарки та літньої школи в Угорщині взяли участь проректор з наукової роботи проф.Карпаш О.М., доцент кафедри ТДМ доц.Тацакович Н.Л. та директор НДІ НГЕіЕ проф.Карпаш М.О.

Довідково. Проект HUSKROUA/1101/194 “Cross-border innovation network for technology transfer (CONTENT)” ( http://content-project.net) здійснюється в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 (www.huskroua-cbc.net), і співфінансується Європейським Союзом через Європейський інструмент сусідства та партнерства. Загальна мета програми полягає у посиленні та поглибленні співробітництва між Закарпатською, Івано-Франківською та Чернівецькою областями України і прийнятними та додатковими регіонами Угорщини, Румунії та Словаччини в екологічно-, соціально- та економічно-сталий спосіб.

 

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?