14-15 квітня у Мінську, Білорусія, проводилось навчання для національних контактних пунктів (НКП)

на базі проекту “STI мережі міжнародної співпраці країн Східного партнерства – IncoNet EaP” присвяченогопросуванню діалогу бірегіональної політики в галузі науки, технології та інновацій між державами-членами ЄС та країнами Східного партнерства (EaP).

Одним із завдань даного проекту є просування проекту Horizon 2020, ініціативної програми ЄС з питань наукових досліджень та інновацій, та підтримка розвитку національного співробітництва між країнами Східного партнерства. Детальна інформація по проекту Horizon 2020 розміщена на сайті http://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/.

У цьому контексті, Білоруський інститут системного аналізу та інформаційного забезпечення науково-технічної сфери (BellSA) і польський національного контактний пункт для науково -дослідних програм ЄС організовували навчання на протязі двох днів для НКП, зокрема НКП «Енергія», розміщеного на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу. Навчання проводилося досвідченими НКП від країн-членів ЄС.

Свої досягнення та досвід в роботі представили представники Польщі (AndzejGalik, BarbaraTrammer), Естонії (UlleMust), Португалії (NunoGoncalves) та керівники НКП Білорусії, Молдови, Азербайджану, Вірменії.

В ході навчання були представлення презентації стосовно програми Horizon 2020, прослухавши які учасники виконували різноманітні завдання на засвоєння матеріалу і отримували символічні призи.

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?