З 20 то 24 липня 2015 року відбувся навчальний візит на Підкарпаття, міста Жешува (Польща) в рамках проекту: „Впровадження рішень з використанням поновлювальних джерел енергії і покращення енергоефективності в Тлумацькому районі”.
ІФНТУНГ виступає партнером проекту «Впровадження рішень з використанням поновлювальних джерел енергії і покращення енергоефективності в Тлумацькому районі» (NR 313/2015/PPR2015), який співфінансується Міністерством закордонних справ Республікі Польщі в рамках Програми «Польська допомога для розвитку 2015». Всі витрати, пов’язані з участю в заходах проекту покриваються за рахунок його бюджету. Партнерами проекту виступають Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, ГО «Агенція європейський інновацій» (м.Львів), Тлумацька районна державна адмінстрація (Івано-Франківська область) та Асоціація інновацій та трансферу технологій «Горизонти» (м.Жешув, Польща).
Від ІФНТУНГ участь у візиті взяли асистенти кафедри ТДМ – Жовтуля Л.Я. та Цих В.С.

Згідно з програмою візиту, відбулось засідання експертної групи з питань розробки Енергетичного Профілю Тлумацького регіону.
Проведено навчання «Підвищення компетентності персоналу з ефективного управління енергією і використання відновлюваних джерел енергії» в ході якого були розглянуті такі теми: «Енергоефективність – можливості використання відновлювальних джерел енергії» (Кінга Каляндик), Аналіз результатів енергоаудиту будівель під кутом оптимізації енергетичної та фінансової ефективності» (д-р інж. Роберт Смуш) та Енергоефективність і управління в фотоелектричній електростанції на прикладі електростанції в місті Цішанів (мгр інж. Казімєж Тушиньскі).
У місті Жешув презентовано інноваційну установку фотоелектричних панелей і теплових насосів в будинку навчального закладу – Вища школа права і адміністрації в Жешуві.
Також відбулись навчальні виїзди із Жешува до міста Цішанів (Cieszanowie), де відвідано:
– найбільшу в Польщі фотовольтаїчну електростанцію в місті Цішанів;
– цілорічний низькоенергетичний каток прикордонного Центру Культури і Спорту Вєндровець в Цішанові;
– тепловий вузол на екологічному паливі у Публічній гімназії міста Цішанів.
Надзвичайно цікавим був візит до Муніципального Підприємства Теплової Енергетики (МПТЕ Жешув), яке поділилось своїм досвідом з організації роботи підприємства та методами ефективного використання теплової енергії.

 

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?