Захід проводився для учасників студентського гуртка наукового та інженерного спрямування «Енергетика майбутнього», першокурсників освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики» і учнів ліцеїстів фізико-технічного ліцею.

Співорганізаторами даного заходу були команда учнів ФТЛ «Зелений потік», що проводили його до Днів сталої енергії та програма Upshift, яку реалізує дитячий фонд UNICEF.

В результаті надзвичайно цікавого заходу, який проводив керівник гуртка – доц. Яворський Андрій Вікторович, слухачі дізналися основні характеристики різноманітних освітлювальних приладів. Обговорювали переваги та недоліки звичайних ліхтариків, кемпінгових ліхтарів, LED-стрічок, повербанків та ін. Критерії вибору та можливості зарядних станцій та різних систем накопичення електричної енергії. А також, поспілкувалися про готовність до можливого блекауту та використання альтернативних джерел енергії для потреб резервного живлення.

Маємо велику надію, що отримана інформація допоможе слухачам у подоланні тих небезпек і викликів, що стоять перед кожним українцем під час цієї непростої зими 2023-2024 року, коли ворог може знову спробувати нещадно нищити енергетичну інфраструктуру нашої держави.

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?