У період з 17 по 18 жовтня 2017 року Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідав доцент школи бізнесу та економіки, UiT Арктичного університету Норвегії Борд Борч Брёндлунд Міхальсен (Bård Borch Brøndlund Michalsen). Візит відбувався в рамках програми перепідготовки військовослужбовців та членів їх сімей у рамках міжнародного проекту «Україна – Норвегія» за спеціальністю «Підприємництво для сталого розвитку», що реалізується на кафедрі Енергетичного менеджменту та технічної діагностики за сприяння Міжнародного фонду соціальної адаптації та уряду Норвегії.

Борд  Міхальсен провів лекції на тему Проектний менеджмент та комунікації для слухачів програми перепідготовки, а також відкриту лекцію для студентів університету. Слухачі мали можливість не тільки удосконалити свої знання, а й отримати поради щодо створення та реалізації власних ідей та проектів.

Лекції Борда Міхальсена пройшли на високому рівні, студенти та слухачі програми перепідготовки були  вражені способом представлення інформації та висловили подяку лектору за надані знання та мотивацію до реалізації власних ідей та створення проекту.

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?