Вираз «Відновлювальна енергетика – перепустка в майбутнє» напевно ні в кого не викликає сумніву. Навчання професії майбутнього в рамках освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики», потребує ґрунтовних знань і значної практики, для отримання відповідних навичок. Все це ми можемо дати на кафедрі «Енергетичного менеджменту і технічної діагностики» (ЕМ і ТД). Для цього ми створили навчальну лабораторію «Відновлюваної енергетики», яка немає аналогів серед навчальних закладів Івано-Франківщини. Дана лабораторія обладнана найсучаснішим устаткуванням виробництва ЄС, яке дозволяє дуже широко опанувати практичні моменти реального використання відновлюваних джерел для потреб енергетики. До послуг студентів діюча мережева сонячна електростанція, навчальні комплекси з вивчення основ сонячної та вітрової енергетики і “розумних” електромереж, теплова помпа, професійна метеостанція (яку можна побачити хіба що в аеропорту чи у великому гідрометеоцентрі), велика кількість сучасних засобів вимірювальної техніки.

Зовнішній вигляд лабораторії «Відновлюваної енергетики» кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики

Зокрема демонстрація основ відновлюваної енергетики в здійснюється за допомогою навчальних наборів компанії LexSolar (Німеччина, http://www.lexsolar.de/). Дані набори використовуються для демонстрації принципів сонячної (Educational kit of LexSolar leXsolar-PV Professional (1118) та вітроенергетики (Educational kit of LexSolar leXsolar WindProfessional (1406) та використання джерел відновлюваної енергетики в сучасних смарт-електромережах для оптимальної передачі енергії і зменшення використання викопного палива (Educational kit of LexSolar leXsolarSmartGridProfessional (1607). Всі набори виконані в модульному компонуванні, що дозволяє об’єднувати елементи декількох навчальних наборів в різноманітні моделі систем електропостачання.

Відповідно демонстрація принципів найбільш енергоефективної трансформації теплової енергії з навколишнього середовища здійснюється за допомогою моделі теплової помпи виробництва компанії Fruhmann GmbH NTL Manufacturer & Wholesaler (Австрія, http://global.ntl.de).

 Проведення лабораторної роботи «Дослідження фотоелектричних батарей»

Проведення лабораторної роботи «Дослідження вітроенергетичної системи»

     Проведення лабораторної роботи «Дослідження термоелектричного генератора»

Лабораторні стенди «Лабораторії відновлюваної енергетики»

Організаційно-технічну допомогу у створенні лабораторії “Відновлюваної енергетики” каф. ЕМ і ТД надала компанія УТЕМ СОЛАР (https://utem.org.ua). УТЕМ СОЛАР – одна з провідних компаній в сегменті проектування, спорудження та постачання високоякісного обладнання для сонячних електростанцій.

Приєднуйтесь до наших освітніх програм («Інженерія відновлюваної енергетики» і «Енергетичний менеджмент») та навчайтесь в комфортних умовах, з новітнім обладнанням та досвідченими фахівцями !!!

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?