20-25 квітня представники ІФНТУНГ (асистент каф. механіки машин Василь Попович, студент-магістр Інституту нафтогазової інженерії Юрій Мороз) прийняли участь у проекті “Support of innovations through improvement of regulatory framework for higher education in Ukraine” (Підтримка інновацій через покращення законодавчої бази для вищої освіти в Україні), що проходив на базі Лундського Університету (м.Лунд, Швеція).

В рамках заходу команда ІФНТУНГ, брала участь у конкурсі інноваційних проектів, представила свій проект та зайняла 1 місце. В ході заходу були також проведенні індивідуальні та групові тренінги щодо покращення навичок роботи в оцінці бізнес ідей та складанні планів щодо їх реалізацій. Команди відвідали бізнес-інкубатор Лундського університету та інші центри сприяння підприємницької діяльності у місті.

Запронований проект є бізнес орієнтованим, демонструючи вченим університетів як можна перетворити свої компетенції у реальний проект. Іншою особливістю цього проекту є те, що представляв її студент-магістр, тоді як інші проекти презентовані були аспірантами.

Слід зазначити, що саме співпраця з організацією «Темпус» відкриває безмежні можливості розвитку для нашого університету та вдосконалення професійних навичок його кадрового штабу. 

 

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?