5-6жовтня 2014 року в м.Кошице (Словаччина) на у рамках 5-ої Центрально-Європейської конференції з регіональних наук CERS 2014 (www.cers.tuke.sk)

 відбулась конференція із поширення інформації за проектом CONTENTHUSKROUA/1101/194 “Транскордонна мережа для трансферу технологій”.  

В рамках згаданої конференції відбулась окрема секція під назвою «Підприємництво, інновації та кластери – створення мереж для трансферу технологій». В роботі конференції з поширення інформації взяло понад 50 учасників із різних країн, зокрема транскордонного регіону (України, Угорщини, Словаччини та Румунії), а також з Німеччини, Великобританії та Австрії.

Партнери проекту, а саме Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Університет Мішкольца (Угорщина), Технічний університет Кошице (Словаччина) та Північний університетський центр Бая-Маре Технічного університету Клуж-Напока (Румунія), представили по 1-2 доповіді за тематикою проекту у яких продемонстрували своє бачення проблеми трансферу технологій в цільовому міжнародному регіоні, а також запропонували шляхи розв’язання зазначених проблем. Учасники конференції у ході жвавих дискусій прийшли до спільної думки, що трансфер технологій у значній мірі залежить від якості самих технологічних розробок (наскільки вони відповідають потребам ринку). Тож університетам та дослідницьким центрам слід уважніше вивчати ці потреби, а потенційним учасникам процесу трансферу технологій (технопаркам та бізнес-інкубаторам) стимулювати діалог представників бізнесу та академічної спільноти.  

Від ІФНТУНГ у роботі конференції у Словаччині взяли участь проректор з наукової роботи проф.Карпаш М.О., доцент кафедри ТДМ доц.Тацакович Н.Л. та директор НДІ НГЕіЕ доц.Карпаш М.О.

Довідково. Проект HUSKROUA/1101/194 “Cross-border innovation network for technology transfer (CONTENT)” (http://content-project.net) здійснюється в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 (www.huskroua-cbc.net), і співфінансується Європейським Союзом через Європейський інструмент сусідства та партнерства. Загальна мета програми полягає у посиленні та поглибленні співробітництва між Закарпатською, Івано-Франківською та Чернівецькою областями України і прийнятними та додатковими регіонами Угорщини, Румунії та Словаччини в екологічно-, соціально- та економічно-сталий спосіб.

 

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?