У 2015 році здійснюється набір на спеціальність 8.05070108 «Енергетичний менеджмент» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра з енергетичного менеджменту. Енергетичний менеджмент забезпечує енергоефективне і енергоощадне управління енергетичними потоками в різних галузях економіки з метою сталого розвитку. Студенти отримують підготовку за напрямками теплотехніки, електротехніки та економіки для вирішення завдань енергетичного менеджменту.

(наказ МОНУ про надання ліцензії №1415Л від 10.06.2015 р. прот. №116)

 

Кафедра енергетичного менеджменту та технічної діагностики активно співпрацює з вітчизняними та міжнародними освітніми та науково-дослідними інститутами. З метою вдосконалення та покращення професійних компетенцій та обміну досвідом студентів та аспірантів організовуються міжнародні стажування та практики молодих науковців та студентів з партнерськими інституціями Польщі, Німеччини, Румунії та ін. Після закінчення навчання в нашому університеті студенти отримають диплом ІФНТУНГ на рівні кваліфікаційних вимог відповідно до магістра з енергетичного менеджменту.

Для студентів планується проходження практики та стажування на базі навчальних закладів, виробничих підприємств, закладів сфери послуг та громадських інституцій на терені Європейського Союзу: – можливість працювати над реальними проектами в сучасних лабораторіях з новітнім обладнанням; – досвід роботи в престижному Європейському університеті чи відомій компанії; – багато подорожей, незабутніх вражень; – нові друзі з усього світу.

Вступні випробування:

· іспит за спеціальністю

· іспит з іноземної мови

Довідки для вступників: 76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15 Приймальна комісія (к. 0231) тел. (03422) 4-22-18 факс (03422) 4-21-39

Деталі в додатку: Брошурка енергетичний менеджмент

 

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?