На сьогодні в Україні складається досить непроста ситуація із енергозабезпеченням будівель та споруд. Через руйнування енергетичної інфраструктури спостерігається відчутна нестача виробленої потужності для забезпечення потреб споживачів. У зв’язку з цим виникає необхідність скорочення споживання енергетичних ресурсів, що є можливим у випадку впровадження енергоефективних заходів у будівлях, які є основними споживачами.

Враховуючи особливу актуальність такої проблематики ще 16 листопада 2022 року, Кафедра Енергетичного менеджменту і технічної діагностики запросила професіонала-практика, випускника ОП «Енергетичний менеджмент», Дмитра Володимировича Літвінова для проведення лекції в рамках дисципліни «Енергоефективні будівлі» для здобувачів першого рівня вищої освіти, які навчаються за освітньою програмою «Інженерія відновлюваної енергетики» (ІІ-й курс).

Дмитро Літвінов працює консультантом з енергоефективних будівель ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон», яка надає комплексні рішення, а також індивідуальні послуги із енергозаощадження для потреб будівель різного призначення.

Викладач дисципліни «Енергоефективні будівлі» професор кафедри Ігор Рибіцький представив лектора-практика Дмитра Літвінова та коротко ознайомив студентів з діяльністю ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон».

Дмитро Літвінов надав детальну інформації про проекти, які виконані та виконуються компанією «Адамсон» в сфері підвищення енергоефективності будівель. Лектор-практик більш детально зупинився на заходах, зокрема утеплення будівель, модернізація систем опалення, підбір та монтаж енергоефективних систем вентиляції, «теплий» монтаж вікон, а також проведення енергетичних аудитів та енергосертифікації будівель, які забезпечують правильність проведення енергетичної модернізації будівель з метою досягнення ними необхідного рівня енергоефективності.

Лекція представника компанії «Адамсон» викликала активну дискусію серед студентів та багато запитань до фахівця, враховуючи актуальність питання економії енергетичних ресурсів. На всі запитання студенти отримали ґрунтовні відповіді з практичними порадами від лектора.

Кафедра Енергетичного менеджменту і технічної діагностики ІФНТУНГ висловлює щиру подяку експерту з енергозбереження та енергоефективності, консультанту з енергоефективних будівель ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон» Дмитру Володимировичу Літвінову та висловлює підтримку у подальшій співпраці!

©2023 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?