Маємо знову чудову новину! Від компанії Fronius Solar Ukraine (https://www.facebook.com/FroniusSolarUkraine/?epa=SEARCH_BOX), яка є представництвом австрійської компанії Fronius для вдосконалення технічного забезпечення освітньої програми «Інженерія відновлювальної енергетики» ми отримали систему моніторингу метеопараметрів Fronius Sensor Box з комплектом давачів (температури поверхні фотоелектричної батареї, температури повітря, інсоляції і швидкості вітру). Дане обладнання дозволить нам організувати власну метеостанцію для кафедральної навчальної мережевої сонячної електростанції, яка побудована на обладнанні Fronius і працює за принципом компенсації власного споживання. Використовуючи дані інсоляції, температури поверхні фотоелектричної батареї та повітря і швидкості вітру ми зможемо оцінювати влив навколишнього середовища на роботу сонячної електростанції, швидко виявляти аномалії в роботі СЕС і підтримувати її продуктивність на стабільно високому рівні.
Кафедра «Енергетичного менеджменту і технічної діагностики» висловлює величезну подяку компанії Fronius Solar Ukraine і технічному експерту компанії по напрямку сонячної енергетики Максиму Куценку за надане суперове обладнання!!! Процес навчання за освітньою програмою «Інженерія відновлювальної енергетики» передбачає понад 60% практики, яка реалізується на обладнанні найкращих європейських виробників, яким і є обладнання компанії Fronius.
P.S. Компанія Fronius (www.fronius.ua) є світовим лідером в галузі технологій та інновацій і входить в десятку компаній-лідерів, які займаються розробкою і виготовленням обладнання для сонячної енергетики. Компанія Fronius пропонує пропонує широкий спектр рішень для потреб сонячної енергетики – від невеликих автономних систем до мегаватних промислових СЕС або водневих автозаправок, які поєднані з власними сонячними електростанціями.

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?