Лекція Грабчука

Нові вимоги до рівня вищої освіти призводять до необхідності впровадження сучасних методик викладання, а також залучення професіоналів-практиків та представників стейкхолдерів до проведення базових дисциплін.

Минулого тижня, 10 червня 2022 року було проведено онлайн-лекцію начальником відділу стратегічного планування і аудиту АТ “Прикарпаттяобленерго” Андрієм Грабчуком. Лекцію було проведено із дисципліни «Енергетичні системи та ринки» для здобувачів вищої освіти рівня бакалавр ОПП «Інженерія відновлюваної енергетики».

На початку заняття, відповідальний за ведення дисципліни, доцент Віталій Цих, представив лектора-практика та вказав на важливість участі організації АТ “Прикарпаттяобленерго” в енергетичних системах та ринку електричної енергії.

Андрій Грабчук представив основні напрямки діяльності АТ “Прикарпаттяобленерго”, пов’язані із постачання електричної енергії споживачам, деталізував участь організації в сучасних сегментах ринку електроенергії. Також особливий акцент було зроблено на точності прогнозування споживання енергетичних ресурсів, що дозволяє максимально ефективно оцінити потреби у виробництві та постачанні електричної енергії споживачам.

Здобувачі вищої освіти були залучені до дискусії, задавали лектору запитання, на які отримали цінні та ґрунтовні відповіді.

Кафедра енергетичного менеджменту і технічної діагностики ІФНТУНГ висловлює щиру подяку за співпрацю начальнику відділу стратегічного планування і аудиту АТ “Прикарпаттяобленерго” Андрію Грабчуку!

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?