Важливою складовою навчального процесу за сучасними освітніми програмами є залучення професіоналів-практиків до проведення базових дисциплін.

Сьогодні, 10 листопада 2022 року, було проведено лекцію представником ДП «Івано-Франківськстандартметрологія», кандидатом технічних наук Басом Олександром Анатолієвичем. Лекція була проведена із дисципліни «Основи метрології та забезпечення якості» для здобувачів першого рівня вищої освіти, які навчаються за освітньою програмою «Інженерія відновлюваної енергетики» (ІІ-й курс).

На початку заняття, викладач дисципліни, доцент Віталій Цих, представив лектора-практика та відзначив надзвичайно важливу роботу організації ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» в галузі метрологічного забезпечення.

Олександр Бас надав інформацію про основні напрямки діяльності підприємства, а також більш детально представив відділ, в якому безпосередньо працює. Здобувачі отримали цінну інформацію щодо діяльності ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» щодо повірки та калібрування ЗВТ, дізнались про наявну еталонну базу підприємства, а також про основні підходи та методи випробування в рамках оцінки відповідності засобів вимірювальної техніки.

Студенти активно долучались до дискусії, задавали запитання та отримували ґрунтовні та фахові відповіді від лектора.

Кафедра Енергетичного менеджменту і технічної діагностики ІФНТУНГ висловлює щиру подяку за співпрацю провідному науковому співробітнику науково-дослідної лабораторії Центру наукового забезпечення вимірювань об’єму та об’ємної витрати газу ДП «Івано-Франківськстандартметрологія», вченому зберігачеві національного державного первинного еталона одиниць об’єму та об’ємної втрати газу на газовому середовищі, кандидату технічних наук Олександру Басу!

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?