У період з 25 по 28 листопада 2014 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулась 7-ма Міжнародна  науково-технічна конференція «Сучасні прилади, матеріали і технології для неруйнівного контролю і технічної діагностики машинобудівного і нафтогазопромислового обладнання» відповідно до графіку наукових заходів МОН України на 2014 рік.

 

Проблеми технічного, методичного, кадрового та нормативного забезпечення робіт в сфері технологічної безпеки обладнання та споруд у базових галузях промисловості України – саме ці питання обговорювались як на пленарному, так і не засіданнях секцій конференції.

Участь в роботі конференції взяли представники вищих навчальних закладів України – НТУУ «КПІ», НУ «Львівська політехніка», НТУ «ХПІ», Вінницький національний технічний університет, Кіровоградський національний технічний університет, Національний авіаційний університет, Львівський національний університет ім.І.Франка, Запорізький НТУ. Національна академія наук України також широко було представлена – Фізико-механічний інститут ім.Г.В.Карпенка,  ННЦ «Харківський фізико-технічний інститут», Інститут електрозварювання ім.Є.О.Патона, Інститут технічної теплофізики, Інститут геотехнічної механіки ім.М.С.Полякова, ДП «Колоран» ІФХ ім.Л.В.Писаржевського.

Підтвердженням актуальності конференції є широка участь в ній представників компаній та установ реального сектору економіки: УМГ «Львівтрансгаз», ПП «Інжинірингові технології», ТОВ «НВП «Інтегратор», ПАТ «Укрнафта», БУ «Укрбургаз», ТОВ «НВФ «Зонд», УкрНДІгаз, ПАТ «Укртрансгаз», ТОВ «НВФ «Ультракон Сервіс», ПАТ «Івано-Франківськгаз», ДП «Карпатський експертно-технічний центр» та ряд інших.

Особливу увагу учасників заходу зосередила виставка сучасних приладів та технологій неруйнівного контролю, участь в якій взяли ТОВ «Ультракон», ТОВ «Діагностичні прилади», кафедри ІФНТУНГ, Львівський ЕТЦ, ТОВ «Сперанца» та ряд інших. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу в основному був представлений кафедрами методів та приладів контролю якості і сертифікації продукції (завідувач проф.Кісіль І.С.) та технічної діагностики та моніторингу (завідувач проф.Райтер П.М.). Всього на конференції було представлено понад 80 доповідей, а кількість учасників перевищувала 120 осіб.

Додатково, в рамках конференції також відбулась презентація можливостей програми ЄС з досліджень та інновацій HORIZON 2020, зокрема НКП «Безпечна, чиста та ефективна енергетика» на базі ІФНТУНГ ознайомив учасників конференції із тематикою програми, оголошених конкурсів, надав практичні консультації тощо.

 

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?