Лекція пана Романа була спрямована на знайомство студентів профільних освітніх програм із завданнями та комплексом робіт, які виконують на підприємстві енергоаудиторитори та енергоменеджери. Особливо наголошувалось на потребі підприємств у кваліфікованих проектувальниках та спеціалістах з проектного менеджменту. Дані фахівці залучені до виконання проектів з підвищення ефективності використання різних видів енергії як в секторі промисловості, так і в бюджетній сфері чи громадах . Доповідачем наголошувалось на актуальності робіт з оцінки енергоефективності будівель та споруд з підготовкою відповідних енергосертифікатів.

Роман Салюк також представив студентам розроблений працівниками компанії власний оригінальний програмний продукт (NEX) для складання сертифікату енергоефективності будівлі. Дана програма дозволяє прискорити та підвищити точність розрахунків при підготовці енергосертифікатів як для будівель, що вводяться в експлуатацію, так і для будівель, що вже використовуються тривалий час.

NEX – це втілення знань досвідчених енергоаудиторів у сфері енергоефективності із зрозумілим інтерфейсом і автоматизованим процесом опрацювання даних. Робота у вказаному програмному середовищі дозволяє узгодити розрахунки з відповідними нормативно-технічним забезпеченням і державними нормами, дозволяє знайти потрібні коефіцієнти та вказує на похибку.

Цікавим для здобувачів освіти було обговорення умов праці та рівня її оплати для фахівців з проектування, енергоаудиту та проектного менеджменту у сфері енергоефективності та можливості стажування в компанії з подальшою перспективою працевлаштування.

Колектив кафедри і студенти надзвичайно вдячні пану Роману Салюку і сервісній компанії Адамсон за надзвичайно цікаву і корисну зустріч, сподіваємось на подальшу взаємовигідну співпрацю!

©2024 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?