Енергетичний паспорт – документ, в якому зазначаються енергетичні характеристики будівель (річне споживання його енергосистем та геометричні і теплоізоляційні параметри огороджувальних конструкцій).

Розробка енергетичного паспорта будівлі – це перший крок до впровадження системи енергоменеджменту в ній. Енергопаспорт є обов’язковою складовою проектів житлових та громадських будівель при їх новому будівництві, реконструкції чи капітальному ремонті. Енергетичні та технічні параметри будівлі, що наведені в енергопаспорті, застосовуються для визначення проблемних огороджувальних конструкцій будинку, енергоефективні параметри яких не відповідають нормам.

Наша команда розробляє енергопаспорти за новою формою, що набула чинності з травня 2017 року відповідно до ДБН В.2.6-31:2016. Обладнання, що використовується, є сучасним та повіреним: для визначення геометричних параметрів будівель використовується лазерний далекомір, для визначення теплового опору огороджувальних конструкцій використовується прилад Testo 435.

Ми володіємо значним досвідом у розробці енергетичних паспортів будівель різного призначення:

  • 30 будинків та споруд навчальних і дитячих дошкільних закладів різного рівня;
  • 20 закладів охорони здоров’я;
  • 15 громадських будівель та споруд;
  • 50 будівель та споруд промислового призначення;
  • 5 житлових приватних та багатоквартирних будівель.

©2020 КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Івано-Франківський Національний Технічний Університет Нафти і Газу

вул. Карпатська, 15, 76019 Україна.   КОНТАКТИ: +38 (0347) 50 47 08   e-mail: tdm@nung.edu.ua

Log in with your credentials

Forgot your details?