У період з 5 по 7 лютого 2014 року на базі отримувача гранту Католицького університету Льовена (Гент, Бельгія) відбулась перша координаційна зустріч

в рамках нового проекту TEMPUS543966 Вища інженерна освіта для екологічно усталеного промислового розвитку (Higherengineeringtrainingforenvironmentallysustainableindustrialdevelopment).

Партнерами проекту від країн-членів ЄС крім отримувача гранту є Новий університет Бекінгемширу (Великобританія), Університет Гранади (Іспанія), Королівський  технічний університет (Швеція) та компанія Вольво Карс Гент (Бельгія). Національним координатором проекту є Національна металургійна академія України (Дніпропетровськ), Донецький національний технічний університет, Севастопольський національний технічний університет, Криворізький національний університет, ДП «Енергосталь» (Харків), Міністерство освіти і науки України та ІФНТУНГ.

Загальною метою проекту є покращення відповідності вищої інженерної освіти в України викликам сучасних та майбутніх промислових трансформацій, що мають на меті усталений розвиток та стабілізація клімату.

Конкретними цілями проекту є:

Розроблення навчального курсу «Екологічно усталений промисловий розвиток» для магістрів, аспірантів та слухачів курсів післядипломної освіти у таких промислових секторах як гірництво, металургія, енергетика, машинобудування та мехатроніка (грудень 2014)

– Розроблення навчального курсу, в якому будуть враховані міждисциплінарні екологічні аспекти (вересень 2015)

– Створення між факультетських центрів усталеного розвитку в 5 українських університетах (жовтень 2015)

– Розробити платформу для спілкування між освітніми, науковими, промисловими сторонами та органами державної влади, спрямованого на задоволення потреб усталеного суспільства (травень 2016).

Від ІФНТУНГ участь в зустрічі взяли проректор з наукової роботи проф.Карпаш О.М. та директор НДІ НГЕіЕ доц.Карпаш М.О.  На зустрічі було визначено склад координаторів проекту, графік заходів на перше півріччя проекту, визначено обов’язки та відповідальності виконавців.